0 212 352 11 78
Siparişleriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz
Haftaiçi 09:00-18:00
Üyelik Bilgilerim
Alisveris Sepetim
Alisveris sepetiniz su an bos.
Sepete Git
Ürün Grupları
Keyifli Ev Ürünleri
Keyifli Ofis Ürünleri
Kişisel Yaşam Ürünleri
Eğlenceli Şeyler
Oyun ve Oyuncak
Keyifli Elektronikler
Hediye Seçiçi
Kişiye Özel Ürünler
Sevgililer Gününe Özel Ürünler
Yeni Ürünler
El Kremi - ÖRDEK
Doğum Günü Mumları - HAPPY BIRTHDAY
MATRUŞKA YAPMA KİTİ
Lake Notluk
HAMAM KİTİ
KINA GECESİ KİTİ - Kına Gecesi Müzik ve Malzemesi içeren set
Kitap Telefon
Animated Origami - ORİGAMİ SETİ - Animasyonlu
LENS KABI - Ayna ve Cımbızlı Set - Metalik Pembe
Joke Shop - ŞAKA DÜKKANI - Acayip Surat
Mini Parti Şapkaları - MINI PARTY HATS
KONUŞAN ELLER - Farm Hands - Çiftlik Eller
Ana Sayfa Sevgililer Gününe Özel Ürünler

Bir Aşk Filmi

Bir Aşk Filmi

Size özel hazırlanmış ve kurgusu tamamen sizin istediğiniz şekilde olan ve de isterseniz sizinde oynayabileceğiniz muhteşem bir hediye seçeneği. Ürün detaylarını incelemenizi öneriyoruz.
Ürün Kodu :
Fiyatı : 119,90 TL
Kdv Dahil Fiyatı : 119,90 TL
Havale İnd. (%5) : 113,91 TL
Stok Durumu : Stoklarımızda
Güncelleme Tarihi : 16.1.2014 17:34:00
Bu Üründen Adet  
 
  • Ürün Bilgisi
  • Taksit Seç..
  • Yorumlar (0)
  • Tavsiye Et
  • Önerileriniz

Ürün Detayları


ŞİMDİ SADECE HAYAL EDİN;

**Sevdiğinizi  bir cafeye götürdünüz. Duvarında, büyükçe bir ekranı bulunan bu cafede birazdan alkışlar kopacak… Bu yer; bir sinema salonu, ya da lcd televizyonu bulunan herhangi bir yer olabilir..
**Ekranda başlayan videoda bir şeyler var…

**Küçük bir kız çocuğu elinde tuttuğu çiçeği ekrana doğru götürüyor ve sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi söylüyor.

**Kız çocuğu ekrandan el sallayarak ayrılırken; yerine bir İlköğretim Okulunun 500 öğrencili dev kadrosu geliyor. Tüm neşeleri ve pırıl pırıllıklarıyla haykırıyorlar, sizin onu kadar çok sevdiğinizi.

**Sonra, bir Belediye Zabıtası beliriyor ekranda… Halkalı şapkasıyla, o da söylüyor sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi..

**Bir İETT Otobüs Şoförü; direksiyondan selam yolluyor ve sizin onu kadar çok sevdiğinizi söylüyor.

**Döner ustası, elinde döner bıçağı ile anlatıyor sevginizi.

**Bir sokak çalgıcısı, sizin için gıcırdatıyor enstrümanını… Sanki bütün doğa; tüm canlılarıyla, tüm maddeleriyle sizin için ortak olmuş, çalışıyor gibi…

**Mutlu bir çift; “siz de bizim gibi mutlu olun” derken, el ele tutuşuyorlar.

**Ellerinde rengarenk balonlarla dolaşan çocuklar da haykırıyorlar sizin ona olan aşkınızı..

**Sevdiğiniz bu arada şaşkın bakışlarla, ağlamaklı oluyor… Video devam ediyor..

**Aşkınızın anlamı uluslararası bir boyut kazanıyor. Birçok milletten insan; kendi dillerince sizin ona olan aşkınızı anlatıyorlar. Japon, Amerikalı, Çinli, Alman, İngiliz. Güney Amerikalı ve Afrikalı insanlar, kendi dilleriyle anlatıyorlar aşkınızı.

**Bu gösteri, her milletten insanların; el ele; sizin için bir şarkı ya da şiiri TÜRKÇE olarak okumasıyla devam ediyor.

**Evet… Tüm dünya insanları Türkçe olarak anlatıyor sizin ona olan aşkınızı…

**Arka fonda; sizin ortak şarkınız, aşkınızın müziği çalarken, insanlar sizin için; gönüllü, ortak bir çabada bulunuyorlar.

**Ve bu çabayı gördüğünde; sevdiğiniz, gözyaşlarını tutamıyor..

**Bu sahneler, bir film şeridi gibi geçerken dev perdede; birden sevdiğinizin ya da sizin tuttuğunuz takımın taraftarları gözüküyor…  Yüzlerce taraftar; hep bir ağızdan meşalelerle, şarkılarla eşlik ediyorlar sevginizin haykırışına…

**Ve final… Sevdiğiniz, Ülkece ya da dünyaca tanınan ünlü bir isim beliriyor ekranda… Ve, sizin onu ne kadar çok sevdiğinizi söylüyor. Bu muhteşem final, haliyle; sevdiğinizin hayatında aldığı en değerli hediyelerden bir tanesi oluyor…

EVET... AŞK FİLMİ®… Kısacası; sizi hiç tanımayan, sizinle alakası olmayan yüzlerce insan sizin için ortak bir çaba gösteriyor. Siz bu ortak çabayı izlerken, arka fonda sevdiğinizle sizin ortak şarkınız çalıyor. Tuttuğunuz takımın taraftarları meşalelerle tezahürat yapıyor, ünlü bir isim sizin aşkınızı anlatıyor. Sevdiğinizin en sevdiği renklerin bir arada bulunduğu, tamamen sizi ve onu anlatan bir film çekiliyor. Adı; AŞK FİLMİ®…

Dünyada Patenti ve Telif Hakkı alınarak TESCİLLENMİŞ tek hediye projesi ile; sevdiğinize dünyanın en değerli hediyesini verebilirsiniz.

Orijinal Aşk Filmi®; yalnızca size özel olarak hazırlanan prodüksiyonel bir hediyedir. Bir yapım ve prodüksiyon ürünüdür, ciddi bir emek vardır.

Aşk Filmi®’niz içerisinde; size ait bütün duyguları serbestçe ifade ettirebilirsiniz..

Örneğin;

**Ayrıldığınız eşiniz ya da sevgiliniz için barışma amaçlı; AF MODELİ

**Aşık olduğunuz bir insanı etkilemek ve ona açılmak için; İTİRAF MODELİ

**Sevgilinize, eşinize, ya da sevdiğiniz herhangi bir insana Sevgi Gösterisinde bulunmak için; SEVGİ GÖSTERİSİ MODELİ

**Doğum günü ya da özel günlerin kutlanması amaçlı; DOĞUM GÜNÜ/ÖZEL GÜN MODELİ

**Evlenme Teklifiniz için; EVLENME TEKLİFİ MODELİ

Yukarıda ki gibi; yüzlerce örnekle, içinizde ki duyguları karşınızdaki insana etkili bir biçimde anlatma yoludur AŞK FİLMİ®.

Üstelik topluma faydalıdır da… Kültür ve Turizm Bakanlığına verilen açıklama yazısında; “İnsanların, başkalarına ait her türlü duygu ve düşünce öğesini, HİÇBİR MENFAAT GÖZETMEKSİZİN, KARŞILIKSIZ olarak iletmesidir…” İfadesi yer almaktadır. Kısacası Aşk Filmi®, milli beraberlik ve birlik duygularını geliştirmekte ve bu gelişime doğal bir dönüşüm kazandırmaktadır. Bu konuda Medya vasıtalarının kullanılması ise; bu dönüşüme ivme kazandırmaktadır. Hatta; çoğu zaman bu gelişim, Yabancı Milletlerden insanların da katılımıyla küresel bir özellik kazanmaktadır.

ÇEKİM İÇERİĞİ;

**Aşk Filmi®’nizin son karesinde siz de yer alabilirsiniz.  Örneğin; filmin son karesinde; kalabalık bir cadde ve bu cadde de yürüyen insanların arasında bir insan silueti belirmektedir. Kameraya yavaş yavaş yaklaşan bu insan aslında sizsiniz ve finali muhteşem itirafınızla bitiriyorsunuz; “SENİ ÇOK SEVİYORUM, BENİMLE EVLENİR MİSİN?...” gibi.. Film paketine çok cüz’i bir ücret ekleyerek, kendi AŞK FİLMİ®’nizin finalini daha da unutulmaz yapabilirsiniz.

**AŞK FİLMİ®’niz de, insanlara dilediğiniz herşeyi söyletebiliyoruz. İstediğiniz herşeyi, her mesajı iletebiliriz. Dilerseniz şarkı, dilerseniz şiir, dilerseniz, size ait ve anlamını yalnızca sevdiğiniz ile sizin bildiği her şey…

**Aşk Filmi®’nizin, normal çekimlerinin ardından, “KAMERA ARKASI” bölümü vardır. Bu bölümde, insanlar sizin için ortak bir çaba gösterirken, nasıl komik olaylar yaşanmış bunları izleyeceksiniz. Önce hüzünlenecek, ağlayacak sonra da güleceksiniz.

**Aşk filmi®’nizi bir senaryo içerisinde, sokakta ki insanlara da oynatabiliriz. Örneğin; sizin hikayenizi dinler ve ardından kurgu yönetmenlerimizin hazırladığı senaryoya göre, bir film yapabiliriz. Yine; AŞK FİLMİ® paketine dahil edilecek cüz’i bir ücretle senaryosu, oyuncu kadrosu bulunan ve sizin hikayenizi anlatan bir Aşk Filmi®’niz olabilir. Bununla ilgili detay için lütfen iletişime geçiniz.

**Aşk Filmi®’nize kendi fotoğraflarınızı ya da videolarınızı ekleyebilirsiniz. Bu işlemde, herhangi bir fotoğraf/video adedi sınırlaması olmadığı gibi ek bir ücretlendirmeye de tabii değildir.

**Aşk Filmi® içerişinde yer almasını istediğiniz fotoğraf ya da videolarınızı bizlere info@keyiflihediye.com adresine mail yoluyla ulaştırabilirsiniz. 

**Kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz yer almak istiyorsunuz ancak; İstanbul dışındasınız ve gelme imkânınız da yok. Hiç dert etmeyin. Hiçbir ek ücret ödemeden Aşk Filmi®’nizin son karesinde yer alabilirsiniz. Nasıl mı? Çok basit… Size ait bir video kamera ya da cep telefonunuzun bilgisayarınızın dahili kamerasıyla kendi görüntünüzü ekiniz ve biz e-mail yoluyla gönderiniz. Üzerinde gerekli düzenlemeler tarafımızca yapıldıktan sonra kendi Aşk Filmi®’nize montajlanarak hazır hale getirilecektir. Böylelikle, kendi Aşk Filmi®’niz de kendiniz de yer almış olabileceksiniz.

ÖRNEK FİLM

bir-ask-filmi-video-2 ile MertTuna_Tuna
**Sizlere güzel bir ürün verebilmemiz için lütfen; teslim tarihinden en az 5 iş günü önce sipariş veriniz.

**Aşk Filmi®’nize kendi fotoğraflarınızı ya da videolarınızı ekleyebilirsiniz. Bu işlemde, herhangi bir fotoğraf/video adedi sınırlaması olmadığı gibi ek bir ücretlendirmeye de tabii değildir.

**Aşk Filmi® içerişinde yer almasını istediğiniz fotoğraf ya da videolarınızı bizlere mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

**Aşk Filmi®’nizin ortalama uzunluğu (Kamera Arkası dahil) 5 dakikadır. Çekimleriniz; HD (Yüksek Çözünürlüklü) kalitede yapılmaktadır.

**Film çekimlerinde kullanılacak kare sayısı Standart Aşk Filmi için 10-12 olup, her 100TL+KDV'lik ek ödeme ile kare sayısı 10'ar 10'ar artırılabilir.

**Filmde kullanılacak olan dolaylı şablonlar; Başlangıç animasyonu, Kamera arkası, Son yüzük animasyonu. Bunların olmamasını istiyorsanız lütfen Sipariş Formu'nda belirtiniz.

 

**Aşk Filmi®’niz özel ve çok şık bir DVD PAKETİ olarak adresinize gönderilmektedir.

**Özel istek, hayranı olduğunuz bir ünlünün filminizde yer alması v.b. gibi seçenekler için lütfen irtibata geçiniz.

 HAYDİ! SİZİN DE UNUTULMAZ VE SEVDİĞİNİZİ GÖZYAŞLARINA BOĞAN BİR AŞK FİLMİNİZ OLSUN.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN;

**Aşağıda verilen formu doldurarak, info@keyiflihediye.com mail adresine gönderin.

**Telefon  numaramızdan tarafımıza ulaşarak formu, çalışma arkadaşlarımız vasıtasıyla doldurabilir ve çekim detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.
 

BİR AŞK FİLMİ SİPARİŞ FORMU

 

 

ADINIZ SOYADINIZ *  

 

 

 

 

 

 

 

  • ( )  

 

 

 

 

 

 

 

  • ( )  

 

 

 

 

 

 

 

ÖZEL İSTEKLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


**Örnek video da izlediğiniz AŞK FİLMİ®, 120TL’LİK BİR AŞK FİLMİ® dir.

 

Taksit Seçenekleri

Ürün Yorumları

Yorum Kaydı Bulunamadı

 Ürüne ait yorum kaydı bulunamadı! Ürüne ilk yorumu yazmak için tıklayınız. Bu ürüne yorum yazmak için tıklayınız.

Üye Giriş Formu

Değerli Ziyaretçimiz;
İşleme devam edebilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.
Henüz üye değilseniz, Yeni Üye Kayıt Formu nu doldurarak üye olabilirsiniz.
Şifrenizi hatırlayamıyorsanız, Şifre Hatırlatma Formu nu doldurabilirsiniz.
Üye girişi yapmak için, lütfen e-posta adresinizi ve şifrenizi giriniz.
E-Posta Adresiniz :
Şifreniz :
Beni Hatırla :
   
 

Önerileriniz

Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Siparişiniz ve diğer sorularınız için "Sipariş Yardım Formu" hizmetimizi kullanabilirsiniz.
E-Posta Adresiniz
Mesajınız
Güvenlik Kodu
Güvenlik Kod Onayı